Nawet najlepszym pozycjonerom zdarza się podczas optymalizacji zapomnieć o niektórych jej elementach. W ferworze działań, nie zawsze jest się w stanie wdrożyć serię poprawek za jednym razem. Dowiedz się jakie błędy najczęściej popełniane są w pozycjonowaniu.

Wybór nazwy domeny może mieć kluczowe znaczenie dla powodzenia Twojego serwisu.  W jaki sposób? Jak wybrać domenę, która będzie godzić wszystkie racje? Co sprawdzić przed kupnem domeny? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Przedstawiamy kilka prostych tricków, dzięki którym wyszukiwanie informacji za pomocą wyszukiwarki stanie się prostsze!

Pozycjonowanie lokalne ma na celu promowanie małych firm o zasięgu miejscowym w wyszukiwarce. Jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów wyłącznie z Twojego regionu, ta usługa może być skrojona dla Ciebie.

Szybkość ładowania strony stała się istotna już w 2010 roku, jednak nigdy wcześniej (aż do lipca 2018) nie ogłoszono tego faktu w kontekście urządzeń mobilnych. Dowiedz się czy i jak szybkość ładowania serwisu wpływa na SEO.

Temat błędów 404 moglibyśmy łatwo zbagatelizować. Jeśli jednak chcemy budować swoją markę w oparciu o sprzedaż internetową, ignorancja ta może podsycić niechęć ze strony zainteresowanych, jeśli na naszej stronie będą występować problemy z odczytem treści.

Rynek oferuje szeroki wachlarz gotowych szablonów, do modyfikacji bądź tworzonych od podstaw zarówno w konwencji one page layout lub single page layout, aż do klasycznego modelu strony ze standardowym menu i górną nawigacją. Na co się więc zdecydować?

Social media marketing, szczególnie ten na Instagramie, rozwija się w zadziwiającym tempie. Jako marketerzy powinniśmy śledzić te zmiany na bieżąco. Dlaczego treść pod postem jest istotna? Co powinniśmy pisać pod zdjęciami na Instagramie, by zaangażować odbiorców?