Skuteczne pozycjonowanie stron, optymalizacja i audyty SEO

Pozycjonowanie to najbardziej efektywna forma promocji w internecie. Każda kampania wspierana jest przez dedykowanego specjalistę SEO. W ramach współpracy wykonujemy pełną optymalizację serwisu wraz z odpowiednim nasyceniem contentu o pozycjonowane słowa kluczowe. Dodatkowo promujemy serwis poprzez wartościowe linki. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, działamy zgodnie z zasadami jakościowymi Google.

 

 

Analiza

Analiza linków odbywa się za pomocą odpowiednich narzędzi, które wskazują na ilość, jakość oraz treść linków prowadzących do witryny. Monitorowanie linków pomaga określić jakość witryny w oczach robotów sieciowych, prześledzić rozwój serwisu i działania konkurencji.

 

 

 

Optymalizacja

Kolejny krok do przyjęcia dobrej strategii w pozycjonowaniu serwisu. Zasada jest prosta - im bardziej przyjazny serwis dla robotów, tym lepsze efekty w pozycjonowaniu. Google jest wyszukiwarką tekstową, zatem to treść wpływa na pozycję wyświetlanej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania. Sprawdzamy unikalność treści zawartych na stronie oraz to, czy są odpowiednio nasycone słowami kluczowymi.

 

 

Strategia

Weryfikujemy słowa kluczowe zaproponowane w audycie, wspólnie z Klientem wybieramy najbardziej efektywne. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wprowadziła opłaty za dzień pobytu na płatnych miejscach w wyszukiwarce na dane słowo kluczowe. Zleceniodawcy płacą za osiągnięty efekt i faktyczną pozycję - nie obliczamy średnich pozycji i nie sprawdzamy ich np. raz w tygodniu czy raz w miesiącu. Klient ma także dostęp do panelu, w którym raportowane są wyniki naszych prac. Każdy projekt wspierany jest przez indywidualnego opiekuna strony, specjalistę ds. pozycjonowania.

 

 

Realizacja

Przebudowa nawigacji, poprawność kodu źródłowego, struktura nagłówków, użycie metatagów, znaczników alt i title oraz optymalizacja wielu innych elementów strony przyczynia się do skuteczności naszej pracy. Zespół copywriterów przygotowuje teksty, które są zamieszczane na wybranych podstronach serwisu. Odpowiednio przygotowany materiał to skuteczne popularyzowanie serwisu w wyszukiwarce internetowej. Wszystkie widoczne zmiany zawsze wprowadzamy po akceptacji Klienta.