animacja reklama na linkedinie

Reklama na LinkedInie

LinkedIn Ads umożliwia prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych na platformie LinkedIn. Dzięki przemyślanej strategii, możesz zwiększyć wiarygodność firmy w oczach odbiorców, wzmocnić jej wizerunek jako eksperta, a w rezultacie pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Kampanie na LinkedInie pozwalają niezwykle precyzyjnie kierować reklamy do określonych użytkowników. Jesteśmy w stanie uwzględnić czynniki takie jak:

 • płeć i wiek użytkownika
 • lokalizacja (z dokładnością do określonych miast/powiatów)
 • konkretna branża i wielkość firmy
 • doświadczenie (m.in.: pełnione funkcje, liczba lat doświadczenia czy zajmowane stanowiska)
 • wykształcenie (kierunki studiów, tytuły/stopnie, uczelnie)
 • zainteresowania (m.in.: posiadane umiejętności i grupy na LinkedIn, do których należy użytkownik)

Formaty reklam na LinkedInie – kampanie na LinkedInie krok po kroku:

 • treści sponsorowane (Sponsored Content) – to kampania na LinkedInie wykorzystująca reklamę, która pojawia się w feedzie użytkowników LinkedIn. Pozwala to na promowanie treści, które już znajdują się na Twojej stronie. Reklamy mogą zawierać tekst, grafiki, wideo oraz linki do stron internetowych.
 • bezpośrednie treści sponsorowane (Direct Sponsored Content) – format ten różni się od Sponsored Content tym, że w reklamie wykorzystywany jest materiał, który nie znajduje się na Twojej stronie. Taka reklama jest również bardziej spersonalizowana, co oznacza, że ma większe szanse na osiągnięcie wyznaczonych celów.
 • wiadomości sponsorowane (Sponsored InMail) – format reklamowy, który polega na wysyłaniu spersonalizowanych wiadomości za pośrednictwem LinkedIn Messenger. W reklamie oprócz tekstu głównego znajduje się przycisk CTA (call to action) oraz link do strony docelowej.
 • reklamy tekstowe (Text Ads) – jest to reklama w formie ogłoszenia, które składa się z krótkiego nagłówka, opisu i zdjęcia. Reklamy pojawiają się na górnym banerze lub po prawej części stron na LinkedIn.
 • reklamy dynamiczne (Dynamic Ads) – to reklama spersonalizowana dla każdego użytkownika LinkedIn. Do jej stworzenia wykorzystywane są informacje z profili użytkowników. Ogłoszenie dynamiczne zawiera zdjęcie użytkownika, jego imię i nazwisko oraz opis stanowiska.

LinkedIn Ads – cele reklamowe

 • świadomość (Awareness) – służy do budowania świadomości Twojej marki, wzmocnienia jej wizerunku i docierania do nowych klientów
 • zainteresowanie (Consideration) – pomaga łatwo pozyskać zainteresowanie Twoja marką i nawiązać kontakt z klientem 
 • konwersje (Conversion) –  pozwoli zachęcić użytkownika do wykonania określonego działania na Twoim profilu, np. poprzez wypełnienie formularza

Kampanie reklamowe w LinkedIn Ads – Czym się zajmujemy? 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów wiemy, co robić, by działać skutecznie i osiągnąć zamierzone cele na LinkedInie. 

W zakresie działań marketingowych na LinkedIn wesprzemy Twoją firmę m.in. poprzez:

 • tworzenie contentu na temat sukcesów, udanych realizacji, współpracy z innymi firmami oraz projektów, z których Twoja firma jest szczególnie dumna  
 • dzielenie się specjalistyczną wiedzą i ciekawostkami związanymi z oferowanymi produktami, bazując na doświadczeniu Twojej firmy
 • tworzenie newsów dotyczących branży, nowości technologicznych itd. 

Ponadto zawsze służymy radą w zakresie marketingu internetowego, sporządzamy miesięczne raporty, podsumowujemy nasze działania i omawiamy wyniki na spotkaniach online.

LinkedIn – Nasze realizacje

W prowadzeniu kampanii reklamowych na LinkedIn skupiamy się na osiągnięciu zamierzonych efektów w połączeniu z kompleksową obsługą każdego klienta. Poniżej przedstawiamy wybrane projekty, które mieliśmy przyjemność realizować na LinkedIn

Zero Click Searches – o wyszukiwaniach bez kliknięć

Zero Click Searches – o wyszukiwaniach bez kliknięć

Czytaj więcej
Najlepsze narzędzia SEO (płatne i bezpłatne)

Najlepsze narzędzia SEO (płatne i bezpłatne)

Czytaj więcej
Emotional marketing – o wykorzystaniu emocji w marketingu internetowym

Emotional marketing – o wykorzystaniu emocji w marketingu internetowym

Czytaj więcej

Poznajmy się lepiej

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie