O nas

Jesteśmy kompanem, który towarzyszy swoim klientom na drodze ich biznesowego rozwoju. Tworzymy skuteczne strategie marketingowe, dzięki którym wspólnie realizujemy założone cele. Stawiamy na współpracę – zarówno z klientem, poprzez budowanie szczerych, partnerskich relacji, jak i w naszym zespole – łącząc tym samym wiedzę z różnych dziedzin, co pozwala nam tworzyć najskuteczniejsze, kompleksowe rozwiązania marketingowe. 

Stale poszerzamy nasze kompetencje, dzielimy się doświadczeniem i inspirujemy do wzrostu – na naszym blogu, w social mediach i podczas codziennych rozmów z klientami. 

Zaufali nam:

kingspan
INFOR
polpharma
kghm-zanam
Herkules
Adamed
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji
lediberg

Jakość naszych działań potwierdzają certyfikaty Google:

3-krotnie zdobyliśmy 3. miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej, przygotowywanym co roku przez międzynarodową sieć Deloitte.

Jesteśmy laureatem konkursu Ready To Rock – osiągnęliśmy jedno z najszybszych temp wzrostu wśród firm w II kwartale 2015 roku

„Najwyższa jakość obsługi klienta” w 2016 roku

European Search Awards

Zdobyliśmy nominacje w konkursie European Search Awards w następujących kategoriach:

  • PPC/Large dla Tchibo Coffee Service
  • SEO/Large dla Akord
  • SEO/Large dla Weterynaryjny.pl
  • PPC/Large dla TSW
nagrody i nominacje

Jak powstał Kompan.pl?

Nasza historia sięga lat 90., kiedy internet w Polsce dopiero raczkował. Założyciele Kompan.pl – Mateusz Ostachowski i Grzegorz Biolik – szybko dostrzegli jego potencjał. 

Działalność Kompan.pl rozpoczęła się w 2004 roku od… ogłoszenia w krajowej gazecie!

“Naszym pierwszym wyzwaniem było sprzedanie programu do zarządzania stronami www. Z tyłu głowy mieliśmy jednak szerszą wizję: reklamę internetową, która w przyszłości stanie się najbardziej opłacalnym narzędziem do pozyskiwania klientów.”

Mateusz Ostachowski

Byliśmy jedną z pierwszych firm, które sprzedawały produkty Google’a na polskim rynku.  W 2015 roku otrzymaliśmy tytuł Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords. Wysoka jakość naszych usług została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem.

Nasz cel został osiągnięty – dzisiaj obsługujemy tysiące Klientów, wspierając ich w zakresie SEO, SEM, web design i web developmentu, content marketingu i social mediów.

Korzystamy z różnych form reklamy internetowej, aby zacieśniać więzi między naszymi Klientami a ich grupami docelowymi.  potrzebnych do zakupu konkretnych produktów oraz wykorzystujemy odpowiednie narzędzia do komunikacji z nimi.

Mateusz Ostachowski Co-founder
Grzegorz-Biolik-Co-founder

Oś czasu

2004 oficjalne założenie firmy Kompan.pl
2007 powstaje nasz oddział w Poznaniu i Katowicach 
2008#1 uzyskujemy 7 miejsce w rankingu Deloitte – Top 10 Rising Stars 
2008#2 powstaje nasz oddział w Gdyni 
2009 powstaje nasz oddział we Wrocławiu 
2015 uzyskaliśmy status Partnera Google 
2016 nominacja w konkursie Premier Partner Performance Awards 
2019 powstaje nowy dział Creative 
2020 zostajemy oficjalnym partnerem TikTok-a
2021 3 nominacje w konkursie European Search Awards 2021 

powstaje nasz oddział w Gdyni 

Karolina Kołodziejczyk Social Media Coordinator
Jan Powaga Senior SEM Specialist
Bartłomiej Kobiałka Junior SEM Manager
Marta Paszke Project Manager

Kim są pracownicy Kompan.pl? 

mapa lokalizacji kompan.pl

Kompan.pl tworzą przede wszystkim ludzie z wielką pasją do marketingu internetowego. Obecnie w naszym zespole aktywnie działa kilkadziesiąt osób. Choć każdy specjalizuje się
w nieco innej dziedzinie i posiada różne umiejętności, razem tworzymy zgrany zespół. Łączymy siły i wspólnie realizujemy złożone projekty marketingowe.

Aby być bliżej naszych Klientów, ulokowaliśmy biura w największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Gdyni, Poznaniu i Wrocławiu. 

Poznajmy się lepiej

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie