Marketing online. Konsultacje eksperckie

Marketing online. Konsultacje eksperckie

Prowadzisz biznes e-commerce, a nie jesteś zadowolony z wyników sprzedaży? Odpowiadasz za sprzedaż w przemyśle lub chcesz mieć partnerów biznesowych za granicą, ale twoja firmowa strona internetowa nie wspiera działu handlowego? A może masz wątpliwości czy inwestycje w działania digital przynoszą odpowiedni zwrot z inwestycji?

To tylko niektóre z pytań, które możesz sobie zadawać. Konsultacje eksperckie to spotkanie, na którym specjalistki i specjaliści z poszczególnych obszarów marketingu online pomogą znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania, a tym samym zwiększyć szansę na sukces w Internecie.

Kiedy mogą się przydać konsultacje eksperckie z marketingu on-line?

 • gdy masz wątpliwości czy zbierane dane (np. w GA4) zliczają się poprawnie
 • gdy twoja strona jest słabo widoczna w Google i nie możesz znaleźć tego przyczyny 
 • gdy chcesz dotrzeć do nowych klientów zarówno ze swojej dotychczasowej grupy docelowej, jak i do tych z nowej grupy docelowej i szukasz na to najlepszego sposobu
 • gdy nie wiesz jak umiejętnie łączyć kanały sprzedaży on-line i tradycyjne
 • gdy e-commerce jest odwiedzany przez wiele osób każdego dnia, ale nie przekłada się to na sprzedaż zgodną z oczekiwaniami
 • gdy działania social media pochłaniają dużo uwagi, ale ich efekty budzą poważne wątpliwości

Jakie są korzyści z eksperckich konsultacji? 

Konsultacje eksperckie w dziedzinie marketingu online mogą przynieść wiele korzyści. Przedstawiamy kilka z nich:

 • Profesjonalna wiedza: specjaliści biorący udział w konsultacjach to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają rozległą i aktualną wiedzę w poszczególnych obszarach marketingu internetowego. Ekspertki i eksperci znają najnowsze trendy i strategie marketingu online. Dzięki temu mogą dostarczyć cenne wskazówki i pomóc w wybraniu odpowiednich strategii dostosowanych do konkretnego biznesu.
 • Dostosowanie strategii: konsultacje pozwalają na dostosowanie strategii marketingowej do konkretnych potrzeb i celów firmy. Eksperci pomagają określić, jakie kanały marketingowe będą najbardziej efektywne i jakie rodzaje treści będą przyciągać odpowiednią grupę docelową.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy: możesz uniknąć eksperymentowania i błędów, które często towarzyszą próbom samodzielnego zarządzania kampaniami marketingowymi. To pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.
 • Monitorowanie i analiza wyników: ekspertki i eksperci pomagają w monitorowaniu efektywności kampanii marketingowych i analizie wyników. Dzięki temu można dostosowywać strategię w czasie rzeczywistym, co pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.
 • Zwiększenie widoczności online: poprawa widoczności w wyszukiwarce jest kluczowa dla sukcesu marketingu online. Eksperci mogą pomóc w optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek (SEO), zarządzaniu reklamami online i budowaniu silnej obecności w mediach społecznościowych.
 • Skoncentrowanie się na głównym biznesie: korzystając z pomocy ekspertek i ekspertów, firma może skupić się na swojej głównej działalności, nie martwiąc się o zarządzanie skomplikowanymi kampaniami marketingowymi.
 • Długoterminowa strategia: ekspertki i eksperci mogą pomóc w opracowaniu długoterminowej strategii marketingowej, która będzie wspierać rozwój firmy przez wiele lat.
 • Wsparcie techniczne:  ekspertki i eksperci marketingu online mogą pomóc w implementacji narzędzi i technologii, które poprawią efektywność działań marketingowych, takie jak systemy CRM, narzędzia do automatyzacji marketingu itp.
 • Rzetelna ocena konkurencji: ekspertki i eksperci mogą pomóc w analizie konkurencji i identyfikacji możliwości i zagrożeń na rynku, co pozwoli na bardziej efektywne konkurowanie.
 • Stałe doskonalenie: współpraca z ekspertkami i ekspertami to proces ciągłego uczenia się i doskonalenia strategii marketingowych w miarę zmieniających się warunków rynkowych.

Konsultacje eksperckie z zakresu marketingu online mogą dostarczyć cennych wskazówek, pomóc w osiągnięciu lepszych wyników i zwiększeniu konkurencyjności firmy w świecie online. To inwestycja, która może przynieść długoterminowe korzyści.

Adelajda Truścińska