SMART - zwiększ ruch na stronie

Nowoczesne narzędzie marketingowe. Połączenie wielu fraz kluczowych oraz optymalizacja serwisu internetowego przekładają się na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce internetowej. Takie podejście daje trwałe efekty, a przede wszystkim pozwala dotrzeć do nowych Klientów. Dotychczas promocja serwisu internetowego w wyszukiwarce ograniczała się do wyboru określonych fraz, których obecność na pierwszych miejscach nie zawsze przekładała się na pozyskiwanie Klientów. Połączenie dużej liczby fraz kluczowych oraz content marketingu daje znaczący wzrost odwiedzin serwisu internetowego - elastyczność w doborze fraz to z kolei ogromne możliwości w zakresie docierania do internautów. Kluczem do sukcesu są zróżnicowane wyniki wyszukiwania, zależne od urządzenia czy lokalizacji osoby poszukującej danych informacji. Gwarantujemy zwiększenie liczby słów kluczowych powiązanych z Państwa witryną.

 

 

Frazy kluczowe

Wybór fraz kluczowych dokonywany jest po przeanalizowaniu strony i po zawarciu umowy, aby słowa były jak najbardziej dopasowane do profilu działalności i przyniosły zamierzone efekty. Jesteśmy elastyczni - zarówno frazy standard, jak i premium można zmieniać w trakcie trwania umowy. Ilość i różnorodność promowanych fraz przekładają się na odwiedziny strony internetowej, które pochodzą z naturalnych wyników wyszukiwania. Innowacyjne podejście do widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania gwarantuje znaczący wzrost odwiedzin serwisu internetowego.

 

 

Content Marketing

W ramach usługi Smart przygotowujemy najwyższej jakości treści, zarówno dla użytkowników, jak i mechanizmów SEO. Współpracuje z nami ponad 1000 copywriterów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Content marketing to dobry sposób, żeby zdobyć nowych klientów i zbudować z nimi długofalowe relacje. Treść zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania daje wymierne efekty - zwiększa ruch na stronie, poprawia pozycje w wyszukiwarce i  wzmacnia wizerunek firmy w internecie. 

 

 

Remarketing

W ramach Smart prowadzimy kampanię remarketingową z reklamami graficznymi, które promują firmę na portalach i w sieciach reklam displayowych (m.in. Google Display Network). Reklama dociera do użytkowników, którzy wcześniej wykazali zainteresowanie stroną (odwiedzili ją), i zachęca ich do powrotu. Reklamy wyświetlają się wyłącznie zainteresowanym osobom - dzięki temu mamy pewność, że oferujemy swoje produkty Klientom, którzy są skłonni dokonać zakupu.

 

 

Raportowanie

Klient może obserwować w czasie rzeczywistym statystyki z poziomu Panelu Klienta pod adresem panel.kompan.pl. Znajdują się tam wartości dotyczące odwiedzin serwisu www oraz widoczności fraz kluczowych w wyszukiwarce internetowej. Dane grupowane są w przyjaznych wykresach. Panel zawiera również szczegóły dotyczące umowy, faktur i rozliczeń.