Facebook Ads i Instagram Ads

Kampanie reklamowe, obsługa i tworzenie aplikacji

W Kompan.pl prowadzimy kompleksową obsługę firm na Facebooku. Planujemy długofalową strategię działania, prowadzimy kampanie reklamowe, projektujemy aplikacje oraz aktywizujemy użytkowników. Pomagamy Klientom zbudować fanpage od podstaw i doradzamy, w jaki sposób zwiększyć atrakcyjność profilu.

 

 

 

Facebook: profil

Budujemy od podstaw fanpage dostosowany do branży i grupy odbiorców. W ramach naszych działań przygotowujemy posty powiązane tematycznie z profilem, optymalizujemy ustawienia fanpage'a, uatrakcyjniamy istniejący profil wraz z bieżącą obsługą i interakcją z użytkownikami.

 

 

Reklama: Facebook

Reklama na Facebooku to sposób na zwiększenie liczby potencjalnych Klientów. Określamy grupę docelową, aby dotrzeć do użytkowników serwisu z informacją o firmie, produkcie czy wydarzeniu. Proponujemy kompleksową obsługę kampanii z bieżącą optymalizacją i raportowaniem wyników.

Instagram: reklama

Instagram daje nowe możliwości reklamowe poprzez bezpośrednie dotarcie do użytkowników aplikacji mobilnych. Pozwala to na generowanie wysokiej jakości ruchu, przy zachowaniu precyzji w dotarciu do odbiorców reklam.