Case Study

Wikimeble.pl

Wiki Meble - sklep internetowy z meblami wysokiej jakości. W asortymencie: meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego oraz meble systemowe. Firma jest także producentem mebli na wymiar.

WIĘCEJ
AmberExpo

Największy w Trójmieście organizator branżowych imprez targowych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym, m.in. targów, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków i imprez plenerowych.

WIĘCEJ
Euroloan Consumer Finance Case Study

Euroloan - uznany pożyczkodawca pozabankowy. Działa w Polsce, Finlandii i Szwecji zachowując najwyższe standardy ochrony klienta na światowych rynkach pożyczkowych. W branży od 2007 roku (w Polsce od 2013). Na swoim koncie ma ponad 70 tys. klientów.

WIĘCEJ
Grupa Mota-Engil

Grupa Mota-Engil: firma o zasięgu międzynarodowym prowadząca działalność z zakresu budownictwa i zarządzania infrastrukturą w sektorach inżynierii i budowy, środowiska i usług środowiskowych oraz projektów transportowych. Mota-Engil znajduje się na ugruntowanej pozycji wśród 30 największych europejskich grup budowlanych.

WIĘCEJ
DRE - Drzwi dobrych wnętrz

DRE prestiżowy producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wyposażonych w wysokiej klasy zabezpieczenia antywłamaniowe oraz elementy meblowe

WIĘCEJ
Herbapol Lublin S.A.

Herbapol Lublin S.A. - renomowany producent syropów spożywczych, herbat ziołowych i herbat owocowych. W ramach współpracy prowadzimy kampanię wyszukiwarkową dla jednego z serwisów Klienta smacznaherbata.pl.

WIĘCEJ
IBL

Instytut Badań Literackich, jedna z najstarszych placówek Państwowej Akademii Nauk. Wyzwania, jakie przed nami stały to przede wszystkim analiza potrzeb i przygotowanie pełnej architektury platformy IBL.waw.pl.

WIĘCEJ