Klient: Amber Expo

Największy w Trójmieście organizator branżowych imprez targowych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym, m. in.: targów, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków i imprez plenerowych.
Rokrocznie firma organizuje targi branżowe, na których pojawiają się wystawcy i zwiedzający zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Co zrobiliśmy?

Głównym celem naszych działań było zwiększenie liczby osób zainteresowanych targami - zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Nasze działania skupiły się więc na promocji konkretnych wydarzeń, pojawiających się sezonowo.
Ponadto współpraca obejmuje stałe wsparcie eksperckie w zakresie promocji wydarzeń w AmberExpo.

Po analizie oczekiwań Klienta i porównaniu wyników konkurencji przygotowaliśmy kampanię wykorzystującą najlepsze narzędzia do promocji konkretnych, wskazanych przez Klienta wydarzeń.

Poza wykorzystaniem wyszukiwarki Google i kampanii banerowej na stronach internetowych, przygotowaliśmy również kampanię promującą pobranie dedykowanej wydarzeniom aplikacji na smarfonach oraz skuteczną kampanię mailingową Gmail.
Aby nie stracić kontaktu z potencjalnymi uczestnikami, działania obejmowały również wykorzystanie remarketingu.

Rezultat

Kompleksowa kampania wykorzystująca skuteczne narzędzia marketingu internetowego przyczyniła się do zwiększenia zainteresowania targami wśród uczestników, jak i wystawców.
Kampania wygenerowała znaczny wzrost dobrej jakości ruchu na stronie internetowej Klienta oraz zwiększyła świadomość marki w Internecie.