Bezpieczne i responsywne strony internetowe szyte na miarę

Przygotujemy strony internetowe idealnie dopasowane do potrzeb i wymogów Klienta. Oferujemy pełny pakiet usług w zakresie tworzenia kompleksowych stron www: piszemy kod, projektujemy grafikę, wdrażamy i poprawiamy treści tekstowe. Uważnie słuchamy feedbacku, dzięki czemu projekt powstaje szybko i sprawnie. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania, opowiemy o naszych produktach, a także podpowiemy, jaki sposób tworzenia strony będzie najbardziej korzystny dla danego biznesu. Nowe technologie nie są nam obce, a dzięki ścisłej współpracy jesteśmy w stanie przygotować nawet najtrudniejszy, najbardziej wymagający projekt.

O technologii słów kilka

Nasze produkty opieramy na CMS - systemie intuicyjnym, prostym w obsłudze i umożliwiającym sprawne nanoszenie zmian. Dzięki temu nie trzeba prosić webmastera o każdą poprawkę, ponieważ Klient z łatwością wykona ją sam. Dodatkowo CMS umożliwia zarówno graficzne, jak i tekstowe ścisłe dopasowanie do rodzaju prowadzonego biznesu. W naszej pracy wykorzystujemy Typo3 - jeden z najbardziej zaawansowanych systemów CMS, za pomocą którego można w łatwy sposób zarządzać treścią zarówno na niewielkich, jak i bardzo rozbudowanych stronach.

Standardowo budujemy strony w oparciu o najbardziej aktualne i popularne języki, jak: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP czy TypoScript. Dzięki naszej wiedzy, zaangażowaniu i odpowiednim narzędziom witryna staje się w pełni responsywna, a Klient ma pewność, że zostanie poprawnie wyświetlona na każdym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy jego odbiorcy korzystają z desktopów czy urządzeń mobilnych, dzięki RWD witryna dopasuje się do rozmiaru urządzenia. Reagowanie na rozdzielczość ekranu jest bardzo istotne, ponieważ wspomaga pozycjonowanie stron w Google i wspólnie z wartościową treścią i dobrym designem pomaga wynieść je bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania.

Projektowanie i hosting stron

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie przystosować już istniejący szablon graficzny lub zaprojektować zupełnie nowy. Daje to wiele możliwości wyboru, dzięki czemu firma staje się bardziej widoczna w sieci. Zwłaszcza w przypadku sklepów opartych na przykład na PrestaShop możliwość wizualnego odznaczenia się zwykle generuje istotny wzrost zainteresowania stroną. Dzięki unikalnemu wyglądowi i dobrej konstrukcji więcej osób trafi na główną stronę witryny, a także zechce zostać na niej na dłużej.  Wizualna spójność i zgodność z najnowszymi trendami w designie pozwala znacznie wyróżnić się z tłumu, a w związku z tym zwiększyć sprzedaż produktów bądź zainteresowanie oferowanymi usługami.


Kolejną rzeczą, która jest nie do przecenienia, pozostaje zapewnienie stabilnego hostingu dla strony internetowej. To bardzo istotne, by witryna wczytywała się szybko i wyświetlała swoją treść poprawnie.Wdrażanie strony i niezbędne dodatki

Gdy projekt zostanie wykonany, wdrożymy go i zajmiemy się wszystkimi detalami, zgodnie ze wspólnie przygotowanym terminarzem. Dostosujemy zarówno tempo prac, jak i sposób ich wykonania do potrzeb Klienta, dzięki czemu zyskuje on pewność, że strona nie pojawi się ani za wcześnie, ani za późno. Stworzymy również odpowiednią aplikację webową lub na smartfona, która pomaga dotrzeć z produktem do jeszcze większego grona odbiorców oraz zdecydowanie ułatwi użytkownikom urządzeń mobilnych korzystanie z witryny. Opracowywanie stron na potrzeby konkursów, quizów i innych rozrywek również nie jest nam obce, a dzięki optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe każdy użytkownik będzie miał do nich szybki i łatwy dostęp.Wsparcie na każdym kroku

Po uruchomieniu strony nie pozostawiamy Klienta samego sobie. Zawsze chętnie pomożemy w zakresie tworzenia i projektowania unikalnej grafiki, pomocy przy wdrażaniu wartościowych tekstów, a także wsparcia technicznego i merytorycznego.