Kampanie reklamowe

PPC - Google AdWords, Gmail, YouTube, GDN, DoubleClick

 

AdWords, Gmail, YouTube, GDN, czyli ekosystem reklamowy Google to skuteczna forma promocji w internecie. W Kompan.pl wiemy, jak prowadzić kampanie reklamowe. Pracują u nas certyfikowani konsultanci. Zawsze rozliczamy się tylko za efekty. Przygotujemy reklamę, która pozwoli zaistnieć Państwa firmie nie tylko w sieci - tysiące zrealizowanych kampanii zobowiązują.

Analiza potrzeb: pierwszy etap współpracy z Klientem. Analizujemy stronę internetową, weryfikujemy konkurencję i proponujemy konkretne rozwiązania, dzięki którym kampania będzie jak najbardziej efektywna.

Realizacja: dedykowani specjaliści przygotowują propozycje słów kluczowych, geotargetu, treści reklam, czasu trwania kampanii oraz budżetów dziennych. W zależności od potrzeb klienta mogą być to również banery, filmy wideo i inne materiały, które umożliwią start kampanii. Wszystkie projekty zawsze przesyłamy do akceptacji, po której kampania zostaje wprowadzona na konto. Klient otrzymuje indywidualny dostęp do panelu, który umożliwia zweryfikowanie prowadzonej przez nas kampanii. Na bieżąco optymalizujemy kampanie - naszym zadaniem jest doradzać i proponować konkretne zmiany parametrów, treści, słów i rozwiązań, aby założone wcześniej cele były realizowane.

 

 

Google Partner Premium

Prestiżowy status Partnera Google Premium to potwierdzenie efektywności i doświadczenia w realizacji Państwa kampanii e-marketingowych. Zostaliśmy docenieni za wybitne rezultaty i najwyższy poziom obsługi klienta. Dodatkowe wsparcie od Google zapewni Państwu większą sprzedaż i nowych klientów.

 

 

YouTube

Reklamy wideo ułatwiają nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami w wyjątkowy sposób. Obraz, dźwięk, ruch i publikowana treść sprzyjają tworzeniu więzi emocjonalnej, którą trudno osiągnąć w środkach przekazu innego typu. Dzięki precyzyjnemu kierowaniu i wielu opcjom zarządzania, reklamy wideo są bardziej efektywne niż reklama w TV.

Google Zakupy

Google Zakupy to typ kampanii reklamowej dedykowany sklepom internetowym. Porównywarka Google Zakupy wyświetla oferty produktów, porównuje cechy i ceny, a następnie (po kliknięciu) kieruje na stronę wybranego sklepu. To usługa, która dostarcza odbiorcom wielu informacji o sprzedawanym produkcie, zanim klikną w reklamę.

Reklama w GMAIL

Zaawansowane funkcje umożliwiają precyzyjne i spersonalizowane kierowanie reklam do jednego z największych dostawców poczty elektronicznej na świecie. Interaktywne reklamy wyświetlają się zwinięte u góry poszczególnych kart w skrzynce odbiorczej Gmail. Po kliknięciu rozwijają się do postaci reklamy w pełnych wymiarach e-maila, co umożliwia użytkownikowi interakcję z jej obrazami i tekstem.

DoubleClick Search

DoubleClick Search to najbardziej zaawansowane narzędzie do zarządzania, optymalizacji i raportowania kampanii w wyszukiwarce Google. Szybkie raportowanie oraz łatwa obsługa dają możliwość doskonałego prowadzenia kampanii reklamowych. Zautomatyzowany proces optymalizacji kosztów emisji reklam znacząco poprawia efektywność podejmowanych działań oraz umożliwia zwiększenie zwrotu z wydatków reklamowych.