Referencje i opinie

Profesjonalna obsługa budżetów SEM/SEO oraz doradztwo w marketingu internetowym to niewątpliwie zalety Kompan.pl. Jesteśmy korporacją, której potrzeby w zakresie marketingu internetowego wciąż rosną, tym bardziej cieszymy się, że Kompan.pl udziela nam profesjonalnego wsparcia.

Grzegorz Firczyk

Wybierając firmę Kompan.pl kierowaliśmy się przejrzystą obsługą i konkurencyjną ofertą w zakresie działań z zakresu marketingu internetowego. Nie bez znaczenia była też ugruntowana pozycja firmy Kompan.pl na rynku oraz pozytywne opinie na jej temat. Firma ta zaoferowała najkorzystniejsze warunki współpracy spośród kilku oferentów, którzy również występowali w roli Partnerów Google. Specjaliści z Kompan.pl po analizie naszych potrzeb zaproponowali nam nowy layout strony, oparty na ich autorskim systemie CMS, kompatybilny z działaniami pozycjonowania oraz jako wsparcie - kampanie AdWords. Taki wybór umożliwił osiągnięcie zamierzonych efektów - ugruntowania wizerunku firmy Dyszkiewicz w sieci oraz wsparcie naszych akcji handlowych. We współpracy z Kompan.pl doceniamy także obsługę posprzedażową - od momentu zawarcia umowy po jej realizację możemy liczyć na kontakt i raportowanie pozycjonera oraz znakomite wsparcie opiekuna handlowego. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę Kompan Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w biznesie.  

Michał Lewandowski

Firma Kompan.pl już od 2010 roku prowadzi dla naszej firmy kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Nasza współpraca od początku układała się bardzo pomyślnie, a prowadzona kampania przynosi bardzo dobre efekty - odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszą marką i większy ruch na stronie. Pracownicy Kompan.pl wykazali się profesjonalizmem oraz bardzo dużą znajomością w zakresie prowadzenia kampanii SEM. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działań Kompan.pl i mamy nadzieję na współpracę w kolejnych latach. 

Maciej Kuźma

Bardzo duża konkurencja w branży budowlanej sprawia, że, aby zaistnieć na rynku i w świadomości klientów, trzeba szukać najlepszych form promocji. Jako marka z wieloletnim doświadczeniem, szukaliśmy partnera, który pomoże nam utrwalić wizerunek na rynku i pozyskać nowych klientów. Firma Kompan.pl zaproponowała nam usługę pozycjonowania oraz zagwarantowała TOP10. Naprawdę opłacało się zaufać specjalistom z Kompan.pl - pozyskaliśmy nowych klientów, zwiększyliśmy rozpoznawalność marki w Internecie, nawiązaliśmy kontakt z nowymi kontrahentami. Kompan.pl to firma godna zaufania. Szczerze rekomendujemy współpracę.

Magdalena Czuryńska

Kompan.pl to firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Podczas współpracy doceniliśmy zarówno profesjonalną obsługę i stały kontakt z opiekunem projektu, ale też świetne rozwiązania, które pozwoliły szybko osiągnąć zamierzone rezultaty. Wiemy, że działania, które prowadzili w wyszukiwarce przyczyniły się do wzrostu rozpoznawalności naszej marki. Jesteśmy przekonani, że praca ze strony specjalistów z Kompan.pl połączona z naszymi staraniami zaowocowały pełnym sukcesem.

Izabela Czarnecka

Firma Kompan.pl realizuje dla nas działania z zakresu SEM i SEO. Profesjonalna obsługa i dobrze zaplanowana strategia działań przyniosły szybko zamierzone efekty - zwiększyliśmy widoczność w wyszukiwarce Google, a kampanie AdWords nareszcie przyniosły zysk i zwrot z inwestycji poprzez pozyskanie nowych klientów. Zarówno opiekun handlowy, jak i osoby realizujące dla nas usługi wykazały się dużą elastycznością, wiedzą oraz pomysłowością. Polecamy firmę Kompan.pl i pracujących tam specjalistów jako kompetentnego partnera w biznesie - jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy nadzieję na kontynuację w przyszłości.

Michał Mirocha

W imieniu firmy Perfect G. Matląg, J. Pawłowski S.C. z największą przyjemnością polecamy współpracę z firmą Kompan.pl, która zajmuje się promocją strony otozegarki.pl. Od momentu podpisania umowy specjaliści z Kompan.pl dali się poznać jako kompetentni, rzetelni pracownicy i specjaliści w swojej dziedzinie. Początkowo Kompan.pl zajmował się tylko przygotowaniem kampanii AdWords, jednakże podczas trwania współpracy rozszerzyliśmy pakiet usług marketingowych o pozycjonowanie, a później - reklamy graficzne. Opiekę nad naszą stroną i jej wizerunkiem w sieci powierzono zespołowi specjalistów - opiekunowi handlowemu, pozycjonerowi, managerowi kampanii AdWords oraz grafikowi. Regularny kontakt i raportowanie, a przy tym świetne wyniki dają nam poczucie, że wybraliśmy właściwą firmę, dzięki której możemy zajmować prestiżowe miejsca w wynikach wyszukiwania.

Grzegorz Matląg

Informujemy że od 2010 roku współpracujemy z agencją interaktywną Kompan.pl w zakresie prowadzenia kampanii internetowych wspierających naszą sprzedaż. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. Posiada doskonale przeszkolony zespół handlowy. W ramach świadczonych dla nas usług specjaliści Kompan.pl wykazują się oczekiwaną od nas terminowością, precyzyjnością i zaangażowaniem. Agencja w ramach prowadzonych dla nas kampanii efektywnie przyczyniła się do zwiększenia liczby zapytań/leadów, co w efekcie wpłynęło na wzrost naszych wyników sprzedaży. Praca zespołu Kompan.pl nie ogranicza się tylko do sprzedaży i prowadzenia kampanii, ale do bieżącego kreatywnego kontaktu, konsultacji i doradztwa w zakresie prowadzonych kampanii. Dla Masterlease, który stawia na ponadprzeciętną jakość, współpraca z Kompan.pl to gwarancja satysfakcji oraz niezmiennie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Agnieszka Łukomska

Współpraca z firmą Kompan.pl sp. z o.o. rozpoczęła się od analizy naszej witryny oraz profesjonalnego doboru usługi pod nasze wymagania. Zdecydowaliśmy się na pozyskiwanie ruchu za pomocą autorskiej usługi Kompan.pl - SMARTSEO. Dzięki niej od około 18 miesięcy specjaliści z Kompan.pl prowadzą skuteczne działania związane z intensyfikowaniem kierowania ruchu do naszej strony internetowej z wyszukiwarki Google. Zaproponowane rozwiązania były strzałem w dziesiątkę. Przełożyło się między innymi na znaczący wzrost pozycji słów kluczowych w TOP 10 wyników organicznych wyszukiwarki Google. Odnotowaliśmy przyrost ruchu organicznego w serwisie o około 520% co jest wynikiem więcej niż zadowalającym. Wierzę, że to jeszcze nie koniec, a liczba zapytań od klientów będzie sukcesywnie rosła, jak obecnie. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Kompan.pl

Tomasz Balicki

Współpracujemy z agencją Kompan.pl od pierwszych miesięcy istnienia naszego sklepu internetowego. Na samym początku profesjonalnie zostały przygotowane dla nas odpowiednie frazy pod asortyment sklepu, a także zalecenia optymalizacyjne dostosowujące serwis do wyszukiwarki Google. Po wprowadzeniu początkowej optymalizacji rozpoczęte zostały kampanie SEO oraz Adwords, a także działania w zakresie Content Marketignu, uzupełniania treści w serwisie czy konsultacji odnośnie do User Experience. Specjaliści z Kompan.pl wyróżniają się bardzo dobrym poziomem obsługi, chęcią wsparcia oraz wiedzą, której efektem jest widoczny wzrost sprzedaży. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i ze 100% pewnością możemy wystawić pozytywną opinię oraz polecić Kompan.pl jako rzetelnego partnera.

Janusz Skoneczny