Nagrody

Premier Partner Performance Awards 2016

Nominacja w prestiżowym konkursie Premier Partner Performance Awards 2016 organizowanym przez Google w kategorii "Najwyższa jakość obsługi klienta". W konkursie zostały wyróżnione agencje, które osiągnęły świetne wyniki w prowadzonych kampaniach, oferują swoim Klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość obsługi. 

Ready to rock

Zostaliśmy laureatem konkursu Ready To Rock - Rock The World organizowanego przez Google. W konkursie wyróżniono firmy, które w drugim kwartale 2015 roku osiągnęły największą dynamikę wzrostu. Nagroda to m.in. wyjazd na szczyt marketingowy Google w Mountain View. To wyróżnienie jest dowodem na to, że efektywnie spełniamy wymagania dotyczące wiedzy eksperckiej i jakości prowadzonych przez nas usług w marketingu wyszukiwarkowym. 

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

Ranking dotyczy najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, zaś opracowywany jest na podstawie wzrostu ich przychodów za okres 5 ostatnich lat. W ubiegłych latach zostaliśmy dwukrotnie uhonorowani trzecim oraz ósmym miejscem w rankingu Deloitte Tech Fast 50. Tak wysoką pozycję zawdzięczamy wzrostowi wynoszącemu nawet 2411%.

Top 10 Rising Stars

Ranking Deloitte w kategorii "Rising Stars" wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy technologiczne, będące na rynku krócej niż pięć lat. Oceniany jest wzrost przychodów z okresu ostatnich trzech lat działalności. Z wynikiem 471% zajęliśmy siódme miejsce.