Definicja pojęcia - Hosting SEO

polega na wynajęciu określonej przestrzeni serwerowej przez dystrybutora usług internetowych. Hosting SEO różni się od zwykłego hostingu między innymi tym, że usługodawca daje klientowi dostęp do kilkudziesięciu lub kilkuset adresów IP w różnych klasach, na których możliwe jest postawienie stron www, składających się na zaplecze pozycjonerskie. Wyróżnić można trzy typy hostingów SEO:
– oparte o serwer dedykowany – cały serwer/hosting jest wydzielony tylko dla Ciebie – najdroższe rozwiązanie – największe możliwości konfiguracji,
– operta o wirtualne serwery prywatne (VPS) – cześć serwera fizycznego należy do Ciebie, a pozostała część do innego klienta lub klientów – tańsze rozwiązanie niż serwer dedykowany – spore możliwości wprowadzanie swoich ustawień,
– oparte o serwer współdzielony – serwer wykorzystywany jest przez wielu klientów – najtańsze rozwiązanie, które polecane jest na start działalności w internecie – małe możliwości wprowadzania własnych ustawień.

Sprawdź co to znaczy:

Słownik SEO / SEM

SEO, SEM... Zastanawiacie się, co to oznacza? A może chcecie dowiedzieć się co to jest "Artykuł Sponsorowany"? Dobrze trafiliście!

Nasze najnowsze artykuły