Kompetencje

Google Partner Premium

Prestiżowy status Partnera Google Premium to potwierdzenie efektywności i doświadczenia w realizacji Państwa kampanii e-marketingowych. Zostaliśmy docenieni za wybitne rezultaty i najwyższy poziom obsługi. Dodatkowe wsparcie od Google zapewni Państwu większą sprzedaż i nowych Klientów.

 

 

AdWords

Certyfikat potwierdza znajomość tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowych w sieci wyszukiwania Google, w szczególności kampanii ukierunkowanych na wyznaczony cel.

 

 

DoubleClick

Certyfikaty naszych specjalistów ds. DoubleClick potwierdzają wiedzę oraz doświadczenie w zakresie budowania i prowadzenia kampanii nastawionych na realizację ściśle określonego celu, m.in. maksymalizację ROI.

Analytics

Certyfikat Google Analytics obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Analytics, takie jak zbieranie danych, testowanie, optymalizacja, analiza, raportowanie.

 

 

YouTube

Certyfikat potwierdza zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę naszych specjalistów z zakresu zarządzania kampaniami wideo w YouTube i w sieci reklamowej.

 

 

Google Zakupy

Certyfikat, który uzyskaliśmy, potwierdza praktyczną umiejętność efektywnego prowadzenia i zarządzania kampaniami produktowymi w wyszukiwarce Google.

Analytics Authorized Consultant

Otrzymaliśmy ten certyfikat jako pierwsza firma w Polsce i jedna z pierwszych w Europie. Narzędzie Google Analytics pomaga rozpoznawać słowa kluczowe, reklamy, strony odsyłające i kampanie, które odpowiadają naszym założeniom. Pozwala też dowiedzieć się więcej o użytkownikach, zaś dzięki raportom można projektować efektywniejsze reklamy i strony internetowe.