Robimy błędy językowe. Dla jednych to nic wielkiego: – Ot, używam języka, żeby mnie zrozumieli. Tyle. Inni, kiedy nie wiedzą choćby, gdzie postawić przecinek, rwą sobie włosy z głowy i klną pod nosem.

16 stycznia mieliśmy niebywałą przyjemność doświadczyć premiery polskiej wersji Asystenta Google, czyli rozbudowanego systemu poleceń głosowych. Dowiedz się czym jest Asystent Google.

Dowiedz się co to jest długi ogon (long tail) i jakie ma znaczenie dla pozycjonowania.

Czym są meta tagi i jakie mają znaczenie w procesie pozycjonowania? Dowiedz się tego jak i innych informacji o meta tagach w tym artykule.

Zastanawiasz się jakie kroki podjąć, aby zwiększyć sprzedaż przed świętami? Podpowiadamy! Poniżej 5 porad, które warto wdrożyć na stronie, aby zwiększyć ruch i konwersje.

Odpowiadamy na pytanie: Czy warto przejmować się kolorami, a jeśli warto, to czy gra jest warta świeczki? Dowiedz się więcej w naszym najnowszym artykule.

Dlaczego warto zainwestować w audyt strony, gdy nie chcesz pozycjonować swojego serwisu?

Co możesz zrobić, aby wypromować swój serwis i wskoczyć na wysoką pozycję w wyszukiwarce Google? Połącz działania SEO z kampanią AdWords, aby zdobyć nowych klientów.