Reklama YouTube

Reklama YouTube

Reklamy wideo ułatwiają nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami w wyjątkowy i zapadający w pamięć sposób. Obraz, dźwięk i ruch sprzyjają tworzeniu, wraz z publikowaną treścią, więzi emocjonalnej, która jest nieosiągalna w środkach przekazu innego typu. Dzięki precyzyjnemu kierowaniu i wielu opcjom zarządzania reklamy wideo są bardziej efektywne niż reklama w TV.

Jak to działa?

Docieraj do osób, które szukają Ciebie i Twojej marki w YouTube na podstawie tematu, słów kluczowych lub danych demograficznych. Użytkownicy YouTube mogą odkrywać filmy korzystając z wielu sposobów – na przykład wyszukując materiały w YouTube, klikając proponowane pozycje na stronie odtwarzania i wybierając filmy na stronie głównej. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś obejrzy Twój film! Dzięki zaawansowanym narzędziom pomiarowym możesz uzyskać wiele cennych informacji: dane demograficzne, informacje o stopniu zaangażowania, czy porównanie skuteczności z podobnymi filmami.

Korzyści:

   - Dotarcie tylko do właściwych odbiorców

   - Wzrost świadomości marki

   - Budowanie więzi i zaangażowania klientów

   - Mierzalne wyniki

Zaufali nam

Logo Comarch Logo Agrobex Logo Polpharma Logo MCX Telecom Logo merituBank
Logo Yes Logo Żak Logo VbLeasing Logo Miele Logo Herbapol
Logo GSK Logo Warszawa Logo Enelmed Logo Wawel Logo Gdańsk
Logo Philipiak Logo PGNIG Logo Orlen Logo JW Logo LuxMed
Logo Orbis Logo Nask Logo Dominium Logo Masterlease Logo HL
Logo SMT Logo senator Logo UMCS Logo pjwstk Logo eurotax
Logo Action Logo Eva Logo Muzeum Logo CBA Logo Adamed
Logo Eden Logo Elbest Logo Ws Logo Paged Logo Toya
Logo emitel Logo Dre Logo Kingspan Logo fornetti Logo APM
Logo Acxiom Logo CashFlow Logo eurocar Logo Finder Logo Unizeto
Logo testDNA

Nasze oddziały

Warszawa

ul. Puławska 469
02-844 Warszawa
tel. 222065909
kompan@kompan.pl

Poznań

ul. Głogowska 74/2
60-741 Poznań
tel. 616227249
poznan@kompan.pl

Katowice

ul. Mariacka 4
40-014 Katowice
tel 327506115
katowice@kompan.pl

Gdynia

ul. Świętojańska 59/8
81-391 Gdynia
tel. 587311215
gdynia@kompan.pl

Wrocław

ul. Armii Krajowej 4
50-541 Wrocław
tel. 717368198
wroclaw@kompan.pl

Etap wstępny, w którym analizujemy potrzeby klienta. Po dokonaniu analizy strony, sprawdzeniu trendów w wyszukiwarce i zweryfikowaniu konkurencji, proponujemy konkretne rozwiązania – tak, aby kampania była jak najbardziej efektywna.

Etap przygotowania całej kampanii. Dedykowani specjaliści przygotowują propozycje słów kluczowych, geotargetu, treści reklam, godzin działania kampanii oraz budżetów dziennych. W zależności od potrzeb klienta mogą być to również banery, firmy wideo i inne materiały, które umożliwią start kampanii. Wszystkie projekty zawsze przesyłamy do akceptacji klienta.

Po akceptacji klienta, kampania zostaje wprowadzona na konto w ustalonym terminie. Klient otrzymuje indywidualny dostęp do konta, który umożliwia zweryfikowanie prowadzonej przez nas kampanii.

Każda kampania ma konkretny cel lub kilka celów. Naszym zadaniem jest doradzać i proponować konkretne zmiany parametrów, treści, słów i rozwiązań, aby założone wcześniej cele były realizowane. Wszystkie zmiany zawsze są konsultowane z klientem.