Typo3 CMS - tworzenie stron internetowych

Budujemy serwisy internetowe w oparciu o platformę TYPO3. Nasze rozwiązania mają charakter, który odpowiada modelowi biznesowemu klienta – są one dopasowane zarówno graficznie, jak i funkcjonalnie do prowadzonej działalności. Typo3 to jeden z najbardziej zaawansowanych, otwartych systemów CMS - umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę nawet bardzo rozbudowanych serwisów internetowych. Z tego rozwiązania korzystają duże firmy, m.in.: New York Times, Lufthansa AG, UNESCO.

 

 

Analiza potrzeb

Analizujemy potrzeby klienta, obecny wygląd strony internetowej oraz weryfikujemy konkurencję. Na tej podstawie przygotowujemy wspólnie brief projektowy, który stanowi podstawę założeń realizacji. Dostosowujemy harmonogram oraz model współpracy do potrzeb naszych klientów. Konsekwentnie realizujemy założenia z terminarzu prac, dbając jednocześnie o dobre relacje z klientami.

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne strony internetowej to pierwszy etap realizacji zadania. Nasi klienci posiadają gwarancję, że otrzymają projekt zgodny z oczekiwaniami – nie limitujemy poprawek graficznych. Dodatkowym atutem jest możliwość zgłoszenia uwag do już wdrożonego projektu, które nanosimy w ramach umowy.

Wdrożenie

Dostosowujemy harmonogram oraz model współpracy do potrzeb naszych klientów. Konsekwentnie realizujemy założenia z terminarzu prac, dbając jednocześnie o dobre relacje z klientami. Jakość usług jest naszą główną dewizą.

Treść i Testy

Po zakończeniu realizacji projektu, strona jest gotowa do uruchomienia. Konfiguracja na serwerze hostingowym i start strony internetowej następuje w porozumieniu z klientem. W ramach przekazania serwisu zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne. Dodatkowo, w przypadku stron internetowych posiadających systemy zarządzania treścią (CMS), oferujemy szkolenia z zakresu prawidłowej obsługi przygotowanej strony.