Tworzenie aplikacji Symfony

Tworzymy nowoczesne aplikacje internetowe w oparciu o framework Symfony, które stanowią wsparcie dla prowadzonej działalności biznesowej. Proponujemy rozwiązania, które systematyzują procesy zachodzące w organizacji. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia zaawansowanych rozwiązań geoinformacyjnych, z wykorzystaniem  między innymi Google Maps, Open Layers oraz geolokalizacji. Podczas projektowania aplikacji najważniejsze jest określenie celów i zadań, które powinna spełniać. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w projektowaniu. Ponadto wspieramy naszych klientów nie tylko podczas realizacji projektu, ale także po jego zakończeniu.

 

 

Aplikacje dedykowane

Jesteśmy otwarci na realizowanie rozwiązań, które wykraczają poza klasyczne serwisy internetowe. Symfony daje możliwość budowania dedykowanego oprogramowania, które działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej, usprawniając pracę organizacji.

Automatyzacja procesów

Czas jest cenny, dlatego tworzone przez nas oprogramowanie usprawnia procesy biznesowe. Tworzymy elastyczne rozwiązania których celem jest lepsza organizacja pracy, co przekłada się na lepiej wykorzystane zasoby. 

Aplikacje w oparciu o mapy internetowe

Mamy duże doświadczenie w budowie zaawansowanych rozwiązań opartych o rozwiązania mapowe, zarówno w oparciu o API Google jak i Open Layers, z wykorzystaniem OSM. Jeśli potrzebujesz w Twojej organizacji wykorzystać wizualizację danych przestrzennych, z przyjemnością podejmiemy się tego zadania.