Aplikacje Symfony

Tworzymy nowoczesne aplikacje internetowe w oparciu o framework Symfony, które stanowią wsparcie dla prowadzonej działalności biznesowej. Tworzymy rozwiązania, które systematyzują procesy zachodzące w organizacji. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia  zaawansowanych  rozwiązań geoinformacyjnych, z wykorzystaniem  między innymi Google Maps, Open Layers oraz geolokalizacji.   Podczas projektowania aplikacji najważniejsze jest określenie celów i zadań, które powinna spełniać. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w projektowaniu, ponadto wspieramy naszych klientów nie tylko podczas realizacji projektu, ale także po jego zakończeniu.

 

Zaufali nam

Logo Comarch Logo Agrobex Logo Polpharma Logo MCX Telecom Logo merituBank
Logo Yes Logo Żak Logo VbLeasing Logo Miele Logo Herbapol
Logo GSK Logo Warszawa Logo Enelmed Logo Wawel Logo Gdańsk
Logo Philipiak Logo PGNIG Logo Orlen Logo JW Logo LuxMed
Logo Orbis Logo Nask Logo Dominium Logo Masterlease Logo HL
Logo SMT Logo senator Logo UMCS Logo pjwstk Logo eurotax
Logo Action Logo Eva Logo Muzeum Logo CBA Logo Adamed
Logo Eden Logo Elbest Logo Ws Logo Paged Logo Toya
Logo emitel Logo Dre Logo Kingspan Logo fornetti Logo APM
Logo Acxiom Logo CashFlow Logo eurocar Logo Finder Logo Unizeto
Logo testDNA

Nasze oddziały

Warszawa

ul. Puławska 469
02-844 Warszawa
tel. 222065909
kompan@kompan.pl

Poznań

ul. Głogowska 74/2
60-741 Poznań
tel. 616227249
poznan@kompan.pl

Katowice

ul. Mariacka 4
40-014 Katowice
tel 327506115
katowice@kompan.pl

Gdynia

ul. Świętojańska 59/8
81-391 Gdynia
tel. 587311215
gdynia@kompan.pl

Wrocław

ul. Armii Krajowej 4
50-541 Wrocław
tel. 717368198
wroclaw@kompan.pl

Projektowanie i wdrażanie aplikacji rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb klienta i analizy konkurencji. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w projektowaniu (UX). Tworzone przez nas aplikacje są w pełni bezpieczne, poprawne i funkcjonalne.

Stworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej ma kluczowe znaczenie dla spełnienia założeń biznesowych klienta. Etap tworzenia specyfikacji jest wielowymiarowy i opiera się m.in. na analizie procesów zachodzących w firmie w obszarach B2B lub B2C oraz rozpoznaniu dostępnych narzędzi. Naszym priorytetem jest tworzenie oprogramowania, które cechuje się ergonomią i łatwą, intuicyjną obsługą.

Sukces projektu jest efektem pracy zgranego zespołu kreatywnych grafików, programistów z wieloletnim doświadczeniem oraz Project Managera, który czuwa nad realizacją założeń projektowych. Realizacje projektów wspomagane są także wyspecjalizowanymi sekcjami SEO i SEM.

Etap końcowy uwzględnia przeprowadzenie testów poprawności funkcjonowania aplikacji. Projekt jest przekazywany po akceptacji klienta i zgodności ze specyfikacją. Model dalszego działania jest ustalany indywidualnie z klientem i uzależniony jest od jego potrzeb i planów.