Grzegorz
Firczyk
Grzegorz_Firczyk

Profesjonalna obsługa budżetów SEM/SEO oraz doradztwo w marketingu internetowym to niewątpliwie zalety Kompan.pl. Jesteśmy korporacją, której potrzeby w zakresie marketingu internetowego wciąż rosną, tym bardziej cieszymy się, że Kompan.pl udziela nam profesjonalnego wsparcia.

Profesjonalna obsługa budżetów SEM/SEO oraz doradztwo w marketingu internetowym to niewątpliwie zalety Kompan.pl. Jesteśmy korporacją, której potrzeby w zakresie marketingu internetowego wciąż rosną, tym bardziej cieszymy się, że Kompan.pl udziela nam profesjonalnego wsparcia.

Grzegorz
Firczyk
Grzegorz_Firczyk
Małgorzata
Adamczyk
Małgorzata_Adamczyk

Współpraca z firmą kompan.pl to duża przyjemność. Jej główne zalety to rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta. Pracownicy kompan.pl wykazują się doświadczeniem w pozycjonowaniu, wszechstronną wiedzą z zakresu SEO, a przede wszystkim efektywnymi działaniami.

Zaangażowanie specjalistów z kompan.pl i zakres podejmowanych działań przekładają się na zwiększony ruch organiczny na naszej stronie internetowej. Podjęte do tej pory działania z zakresu SEO przyczyniły się do wzrostu zainteresowań klientów i większej rozpoznawalności marki w Internecie. Godna podkreślenia jest także obsługa klienta – pracownicy kompan.pl są w stałym kontakcie z klientem, na bieżąco informują o podejmowanych działaniach oraz chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i wątpliwości.

Małgorzata
Adamczyk
Małgorzata_Adamczyk
Maciej
Kuźma
Maciej_Kuźma

Firma Kompan.pl już od 2010 roku prowadzi dla naszej firmy kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Nasza współpraca od początku układała się bardzo pomyślnie, a prowadzona kampania przynosi bardzo dobre efekty (...)

Firma Kompan.pl już od 2010 roku prowadzi dla naszej firmy kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google.

Nasza współpraca od początku układała się bardzo pomyślnie, a prowadzona kampania przynosi bardzo dobre efekty – odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszą marką i większy ruch na stronie. Pracownicy Kompan.pl wykazali się profesjonalizmem oraz bardzo dużą znajomością w zakresie prowadzenia kampanii SEM.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z działań Kompan.pl i mamy nadzieję na współpracę w kolejnych latach.

Michał
Lewandowski
Michał _Lewandowski

Wybierając firmę kompan.pl kierowaliśmy się przejrzystą obsługą i konkurencyjną ofertą w zakresie działań z zakresu marketingu internetowego. Nie bez znaczenia była też ugruntowana pozycja firmy kompan.pl na rynku oraz pozytywne opinie na jej temat.

Firma ta zaoferowała najkorzystniejsze warunki współpracy spośród kilku oferentów, którzy również występowali w roli Partnerów Google.

Specjaliści z kompan.pl po analizie naszych potrzeb zaproponowali nam nowy layout strony, oparty na ich autorskim systemie CMS, kompatybilny z działaniami pozycjonowania oraz jako wsparcie - kampanie AdWords. Taki wybór umożliwił osiągnięcie zamierzonych efektów – ugruntowania wizerunku firmy Dyszkiewicz w sieci oraz wsparcie naszych akcji handlowych.

We współpracy z kompan.pl doceniamy także obsługę posprzedażową – od momentu zawarcia umowy po jej realizację możemy liczyć na kontakt i raportowanie pozycjonera oraz znakomite wsparcie opiekuna handlowego. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę Kompan Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Michał
Lewandowski
Michał _Lewandowski
Grzegorz
Matląg
Grzegorz_Matląg

W imieniu firmy Perfect G. Matląg, J. Pawłowski S.C. z największą przyjemnością polecamy współpracę z firmą kompan.pl, która zajmuje się promocją strony otozegarki.pl.

Od momentu podpisania umowy specjaliści z kompan.pl dali się poznać jako kompetentni, rzetelni pracownicy i specjaliści w swojej dziedzinie.

Początkowo kompan.pl zajmował się tylko przygotowaniem kampanii AdWords, jednakże podczas trwania współpracy rozszerzyliśmy pakiet usług marketingowych o pozycjonowanie, a później – reklamy graficzne. Opiekę nad naszą stroną i jej wizerunkiem w sieci powierzono zespołowi specjalistów – opiekunowi handlowemu, pozycjonerowi, managerowi kampanii AdWords oraz grafikowi.

Regularny kontakt i raportowanie, a przy tym świetne wyniki dają nam poczucie, że wybraliśmy właściwą firmę, dzięki której możemy zajmować prestiżowe miejsca w wynikach wyszukiwania.


 

 

Grzegorz
Matląg
Grzegorz_Matląg
Magdalena
Czuryńska
Magdalena_Czuryńska

Bardzo duża konkurencja w branży budowlanej sprawia, że, aby zaistnieć na rynku i w świadomości klientów, trzeba szukać najlepszych form promocji. Jako marka z wieloletnim doświadczeniem, szukaliśmy partnera, który pomoże nam utrwalić wizerunek na rynku i pozyskać nowych klientów.

Firma kompan.pl zaproponowała nam usługę pozycjonowania oraz zagwarantowała Top10. Naprawdę opłacało się zaufać specjalistom z kompan.pl - pozyskaliśmy nowych klientów, zwiększyliśmy rozpoznawalność marki w Internecie, nawiązaliśmy kontakt z nowymi kontrahentami. Kompan.pl to firma godna zaufania. Szczerze rekomendujemy współpracę.

Magdalena
Czuryńska
Magdalena_Czuryńska
Izabela
Czarnecka
Izabela_Czarnecka

Kompan.pl to firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Podczas współpracy doceniliśmy zarówno profesjonalną obsługę i stały kontakt z opiekunem projektu, ale też świetne rozwiązania, które pozwoliły szybko osiągnąć zamierzone rezultaty.

Wiemy, że działania, które prowadzili w wyszukiwarce przyczyniły się do wzrostu rozpoznawalności naszej marki. Jesteśmy przekonani, że praca ze strony specjalistów z kompan.pl połączona z naszymi staraniami zaowocowały pełnym sukcesem.

Izabela
Czarnecka
Izabela_Czarnecka
Tomasz
Ostoia
Tomasz_Ostoia

Promocję naszego serwisu hotelognistyptak.pl zawierzyliśmy firmie kompan.pl z prostego powodu – przede wszystkim przekonało nas wieloletnie doświadczenie marki na rynku, jak i propozycje rozwiązań z zakresu marketingu wyszukiwarkowego, jakie zaproponowali nam specjaliści.

Bardzo szybko zauważyliśmy wzrost pozycji i zadowalające efekty z kampanii linków sponsorowanych. Motto kompan.pl "Na sam szczyt, zapewniamy wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania" nie jest pustym sloganem. Szczerze polecamy firmę kompan.pl wszystkim, którzy stawiają na rozwój swojej firmy. Z kompan.pl to proste.

Anna
Paszkowska
Anna_Paszkowska

Kompan.pl Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji dla MCX Telecom kampanii marketingowej w wersji online. Prace przygotowawcze do kampanii przebiegały w sposób prawidłowy, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Kompan.pl Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji dla MCX Telecom kampanii marketingowej w wersji online.

Prace przygotowawcze do kampanii przebiegały w sposób prawidłowy, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Firma Kompan.pl wykazała się pomysłowością i otwartością na nasze sugestie.

Iwona
Banaszek
Iwona_Banaszek

Witryna naszej firmy została uplasowana przez Kompan.pl na czołowych miejscach w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.(...) Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. W Kompan.pl dokładnie przedstawiono nam zasady realizowania usługi oraz zaproponowano dogodne warunki umowy.

ArcaBit Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania antywirusowego ArcaVir. Naszą pasją jest budowanie skutecznej bariery dla wszelkiego rodzaju zagrożeń komputerowych. Klientom oferujemy gamę rozwiązań pozwalających na dopasowanie do konkretnych potrzeb. Z uwagi na specyfikację działalności, oczywistym miejscem reklamowym jest dla nas Internet, a w szczególności wyniki organiczne wyszukiwarki Google.

Witryna naszej firmy została uplasowana przez Kompan.pl na czołowych miejscach w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Ma to ogromne znaczenie w prowadzonej przez nas działalności. Konkurencja jest duża lecz dzięki Kompan.pl zyskaliśmy widoczność wśród internautów zainteresowanych bezpieczeństwem swojej infrastruktury informatycznej.

Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. W Kompan.pl dokładnie przedstawiono nam zasady realizowania usługi oraz zaproponowano dogodne warunki umowy.

Mimo iż reprezentujemy silną markę, promocja w Internecie w formie pozycjonowania serwisu okazuje się bardzo dobrym wsparciem dla prowadzenia konkurencyjnego przedsiębiorstwa.

Krzysztof
Blachowski
Krzysztof_Blachowski

Jakość współpracy utwierdza nas w przekonaniu, iż jest to niezawodny i godny zaufania kontrahent. Jako zadowolony klient możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Kompan.pl jako rzetelnego i godnego zarekomendowania partnera.

Firma Kompan.pl od grudnia 2006 roku jest realizatorem internetowej kampanii reklamowej opartej na linkach sponsorowanych. Kampania reklamowa prowadzona jest profesjonalnie, a zlecane prace wykonywane są w ustalonych terminach z dużą rzetelnością.

Wszelkie zmiany, czy też optymalizacje kampanii dokonywane są w trybie natychmiastowym. Dotychczasowa współpraca z firmą Kompan.pl nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Jakość współpracy utwierdza nas w przekonaniu, iż jest to niezawodny i godny zaufania kontrahent.

Jako zadowolony klient możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Kompan.pl jako rzetelnego i godnego zarekomendowania partnera.

Krzysztof
Blachowski
Krzysztof_Blachowski
Agnieszka
Łukomska
Agnieszka_Łukomska

Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. (...) W ramach świadczonych dla nas usług pracownicy Kompan.pl wykazują się oczekiwaną od nas terminowością, precyzyjnością i zaangażowaniem.

Informujemy że od 2010 roku współpracujemy z agencją interaktywną Kompan.pl w zakresie prowadzenia kampanii internetowych wspierających naszą sprzedaż. Agencja w ramach prowadzonych dla nas kampanii efektywnie przyczyniła się do zwiększenia liczby zapytań/leadów, co w efekcie wpłynęło na wzrost naszych wyników sprzedaży.

Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. Posiada doskonale przeszkolony zespół handlowy. W ramach świadczonych dla nas usług pracownicy Kompan.pl wykazują się oczekiwaną od nas terminowością, precyzyjnością i zaangażowaniem. Praca zespołu Kompan.pl nie ogranicza się tylko do sprzedaży i prowadzenia kampanii, ale do bieżącego kreatywnego kontaktu, konsultacji i doradztwa w zakresie prowadzonych kampanii.

Dla Masterlease, który stawia na ponadprzeciętną jakość, współpraca z Kompan.pl to gwarancja satysfakcji oraz niezmiennie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Agnieszka
Łukomska
Agnieszka_Łukomska
Witold
Więckowski
Witold_Więckowski

Dzięki efektywnemu pozycjonowaniu odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami jak i wydarzeniami związanymi z prowadzoną przez nas działalnością.

Sztuka Beskidzka jest producentem dywanów i pledów wełnianych wykonywanych rękodzielniczo. Z uwagi na charakter produkcji i ofertę zorientowaną na indywidualnego klienta ważnym narzędziem umożliwiającym pozyskanie klienta jest intermet, a co za tym idzie odpowiednie wypozycjonowanie strony.

Nasza strona www.sztukabeskidzka.pl znajduje się pod opieką firmy Kompan od ponad roku. Praca wykonana przy optymalizowaniu strony przyniosła pierwsze efekty w ciągu 3 miesięcy. Kompan oferuje przy tym bardzo przejrzysty wgląd w statystyki i platności co jeszcze bardziej potwierdza pewność klienta że płaci za rzeczywiste wyniki pozycjonowania.

Od początku naszej współpracy pracownicy firmy Kompan dostarczali rzetelne informacje i przedstawiali ofertę w transparentny sposób. Wspierali nasze działania fachową poradą jak i ze swojej strony dołożyli wszelkich starań by nasza strona uzyskała najlepsze pozycje w rezultatach wyszukiwarki Google.

Dzięki efektywnemu pozycjonowaniu odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami jak i wydarzeniami związanymi z prowadzoną przez nas działalnością.

Witold
Więckowski
Witold_Więckowski
Maria
Wanke-Jerie
Maria_Wanke-Jerie

Nasze doświadczenia pozwalają z całą odpowiedzialnością rekomendować tę firmę jako rzetelnego partnera, oferującego wysokiej jakości usługi po przystępnej cenie.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu współpracuje z firmą Kompan.pl od przeszło roku. Przedstawiciele firmy nawiązali doskonały kontakt z osobą z Biura Informacji i Promocji Uczelni odpowiedzialną za serwis internetowy, dostosowując się do naszych indywidualnych potrzeb oraz formułując umowy zgodnie z naszymi intencjami. Dodatkowo, świadczyli też pomoc w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego.

Po roku współpracy można już ocenić szybkość i skuteczność kampanii prowadzonej przez firmę Kompan.pl. W krótkim czasie strona WWW Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaczęła osiągać wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. Ponadto Kompan.pl prowadziła stały monitoring i konsultacje związane z kampanią Adwords, co zapewniło jej większą skuteczność.

Po rocznej współpracy z firmą Kompan.pl zdecydowaliśmy się na zawarcie kolejnej umowy na dwukrotnie dłuższy okres, czyli dwa lata. Nasze doświadczenia pozwalają z całą odpowiedzialnością rekomendować tę firmę jako rzetelnego partnera, oferującego wysokiej jakości usługi po przystępnej cenie.

Maria
Wanke-Jerie
Maria_Wanke-Jerie
Gabriela
Nadczuk
Gabriela_Nadczuk

Z przyjemnością pragniemy zarekomendować usługi świadczone przez firmę kompan.pl. Współpraca z agencją pozwoliła na optymalizację kampanii banerowych w sieci Google. Rozwiązania wypracowane wspólnie spowodowały wzrost zyskowności działań reklamowych, a także zwiększenie efektywności pozyskiwania klientów.

Wszystkie działania agencji przeprowadzone są szybko, sprawnie oraz terminowo. Wysoka jakość obsługi klienta oraz profesjonalizm prowadzonych działań to niewątpliwe atuty firmy kompan.pl. Współpraca przebiega bez zarzutu oraz w miłej atmosferze.

Gabriela
Nadczuk
Gabriela_Nadczuk

Zaufali nam

Logo Comarch Logo Agrobex Logo Polpharma Logo MCX Telecom Logo merituBank
Logo Yes Logo Żak Logo VbLeasing Logo Miele Logo Herbapol
Logo GSK Logo Warszawa Logo Enelmed Logo Wawel Logo Gdańsk
Logo Philipiak Logo PGNIG Logo Orlen Logo JW Logo LuxMed
Logo Orbis Logo Nask Logo Dominium Logo Masterlease Logo HL
Logo SMT Logo senator Logo UMCS Logo pjwstk Logo eurotax
Logo Action Logo Eva Logo Muzeum Logo CBA Logo Adamed
Logo Eden Logo Elbest Logo Ws Logo Paged Logo Toya
Logo emitel Logo Dre Logo Kingspan Logo fornetti Logo APM
Logo Acxiom Logo CashFlow Logo eurocar Logo Finder Logo Unizeto
Logo testDNA

Nasze oddziały

Warszawa

ul. Puławska 469
02-844 Warszawa
tel. 222065909
kompan@kompan.pl

Poznań

ul. Głogowska 74/2
60-741 Poznań
tel. 616227249
poznan@kompan.pl

Katowice

ul. Mariacka 4
40-014 Katowice
tel 327506115
katowice@kompan.pl

Gdynia

ul. Świętojańska 59/8
81-391 Gdynia
tel. 587311215
gdynia@kompan.pl

Wrocław

ul. Armii Krajowej 4
50-541 Wrocław
tel. 717368198
wroclaw@kompan.pl