Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji. Nasze usługi dostarczamy do 4000 klientów. Kompan.pl to zespół 60 specjalistów, jesteśmy gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Jedną z głównych usług jakie oferujemy jest widoczność serwisów internetowych – już od 10 lat dbamy o wysokie pozycje naszych klientów w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Firma doradcza Deloitte trzykrotnie sklasyfikowała nas na 3. miejscu wśród najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Europie Centralnej.

Wiemy, że dla współpracujących z nami firm najważniejsze są efekty wynikające z inwestycji w pozyskiwanie nowych klientów. Dlatego dbamy o wysoką skuteczność kampanii reklamowych, mierzoną wynikiem biznesowym klientów. Wśród naszych klientów są znane marki m.in. Comarch, Miele, PGNiG, Polpharma, a także setki małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Lokalizacja naszych biur w głównych ośrodkach biznesu w Polsce gwarantuje naszą dostępność w bezpośrednich spotkaniach..

Co robimy?

Do naszych głównych usług należą: optymalizacja i pozycjonowanie serwisów internetowych (SEO), kampanie AdWords, afiliacje, analiza danych, e-commerce, projektowanie oraz wdrażanie stron internetowych i aplikacji internetowych, obsługa Social Media.

Zespół

Pracują u nas certyfikowani konsultanci Google Adwords oraz doświadczeni specjaliści SEO i SEM. Jako pierwsza agencja marketingu interaktywnego w Polsce i jedna z nielicznych w Europie otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat z obsługi programu Google Analytics.

Doświadczenie

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia IAB, które zrzesza pracodawców branży internetowej. Ambicja i kompetencja to klucz do naszej skuteczności, a przede wszystkim pogłębianie wiedzy, którą czerpiemy z samego źródła – programu Google Partner.

Misja

Pomagamy klientom rozwijać ich biznes i zapewniamy odpowiednie dotarcie do internautów. Czym mierzymy efekty naszych działań? Wynikami i zadowoleniem naszych klientów.

Zaufali nam

Logo Comarch Logo Agrobex Logo Polpharma Logo MCX Telecom Logo merituBank
Logo Yes Logo Żak Logo VbLeasing Logo Miele Logo Herbapol
Logo GSK Logo Warszawa Logo Enelmed Logo Wawel Logo Gdańsk
Logo Philipiak Logo PGNIG Logo Orlen Logo JW Logo LuxMed
Logo Orbis Logo Nask Logo Dominium Logo Masterlease Logo HL
Logo SMT Logo senator Logo UMCS Logo pjwstk Logo eurotax
Logo Action Logo Eva Logo Muzeum Logo CBA Logo Adamed
Logo Eden Logo Elbest Logo Ws Logo Paged Logo Toya
Logo emitel Logo Dre Logo Kingspan Logo fornetti Logo APM
Logo Acxiom Logo CashFlow Logo eurocar Logo Finder Logo Unizeto
Logo testDNA

Nasze oddziały

Warszawa

ul. Puławska 469
02-844 Warszawa
tel. 222065909
kompan@kompan.pl

Poznań

ul. Głogowska 74/2
60-741 Poznań
tel. 616227249
poznan@kompan.pl

Katowice

ul. Mariacka 4
40-014 Katowice
tel 327506115
katowice@kompan.pl

Gdynia

ul. Świętojańska 59/8
81-391 Gdynia
tel. 587311215
gdynia@kompan.pl

Wrocław

ul. Armii Krajowej 4
50-541 Wrocław
tel. 717368198
wroclaw@kompan.pl