Kim jesteśmy

Jesteśmy innowacyjną organizacją, która rozwija się w oparciu o solidne podstawy ekonomiczne. Nasze usługi dostarczamy do przeszło 4000 klientów. Kompan.pl to zespół 60 specjalistów gotowych do podjęcia nowych wyzwań. 

Jedną z głównych usług jakie oferujemy jest widoczność serwisów internetowych - od 2004 roku dbamy o wysokie pozycje naszych klientów w wynikach wyszukiwania. Firma doradcza Deloitte trzykrotnie sklasyfikowała nas na 3. miejscu wśród najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Europie Centralnej.

Wiemy, że dla współpracujących z nami firm najważniejsze są efekty wynikające z inwestycji w pozyskiwanie nowych klientów. Dlatego dbamy o wysoką skuteczność kampanii reklamowych, mierzoną wynikiem biznesowym klientów. Wśród naszych klientów są znane marki m.in. Comarch, Miele, PGNiG, Polpharma, a także setki małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Lokalizacja naszych biur w głównych ośrodkach biznesu w Polsce gwarantuje naszą dostępność w bezpośrednich spotkaniach.